Osoby, które zastanawiają się, jak zorganizować przyjacielowi ostatnią imprezę przed ślubem i co zrobić, by Pan młody świetnie się bawił, powinny przeczytać poniższy artykuł, w którym wyjaśniono, dlaczego warto wybrać quady w Warszawie. Decyzja o wyborze firmy QUAD Fun zagwarantuje uczestnikom kawalerskiego niezapomnianą przygodę.

Oryginalna atrakcja

Każdy chce, aby jego przedślubne spotkanie z przyjaciółmi było wyjątkowe. Idee świadków na jego zorganizowanie powinny być nietuzinkowe. Co najważniejsze atrakcja musi trafić w gusta najważniejszej osoby ‒ Pana Młodego. Ponadto w trakcie jej przygotowania, należy wziąć pod uwagę:

 • liczbę uczestników ‒ może być to najwęższe grono przyjaciół lub duża paczka znajomych,
 • koszt, różniący się w zależności od długości trwania zabawy, potrzeb i zainteresowań Pana Młodego i gości,
 • termin ‒ najlepiej wybrać sobotę,
 • przekąski i alkohol.

Wieloletnie doświadczenie QUAD Fun, firmy organizującej wieczory kawalerskie w Warszawie i okolicach sprawia, że warto jej zaufać. Największy tor quadowy z pięcioma różnymi trasami i atrakcyjne ceny to dopiero początek wyjątkowej oferty.

Gwarancja niezapomnianej zabawy

Bez względu na to, czy Pan Młody i jego przyjaciele uwielbiają motoryzację i na quadach jeździli wielokrotnie, czy pierwszy raz zdecydują się na przejażdżkę tego typu pojazdem, na pewno będą zachwyceni. Firma zapewnia profesjonalne szkolenie dotyczące obsługi maszyny oraz toru, a także kominiarkę i kask ochronny. W trakcie prezentacji praktycznej każdy uczestnik dowie się, gdzie zaczynają i kończą się poszczególne trasy, a także jak zachować maksymalne bezpieczeństwo podczas przygody. Jazda odbywa się na nieprzecinających się torach z wyprofilowanymi wzniesieniami. Instruktor będzie obserwował całą zabawę z punktu widokowego na górce.

W zależności od kosztów, które zostaną przeznaczone na kawalerski w Warszawie, można skorzystać z kilku oferowanych przez firmę pakietów:

 • tylko quady, polecane Panom, którzy nie mogą poświęcić na zabawę zbyt wiele czasu lub po przejażdżce chcą świętować w domu,
 • jazda na torach oraz kolacja w restauracji. Gościom będą serwowane posiłki i alkohol,
 • przygoda z pojazdami oraz grill i wakeboard. W tej wersji trzeba mieć własne przekąski i napoje. Panowie lubiący długie imprezy na łonie natury decydują się na nocleg w namiocie.

Istnieje wiele ciekawych opcji na organizację imprezy. Pomysły na wieczór kawalerski w Warszawie bywają oryginalne i warto je wykorzystać. Na pewno należy do nich oferowana przejażdżka, która gwarantuje:

 • świetną przygodę na świeżym powietrzu,
 • aktywny wypoczynek,
 • relaks,
 • odrobinę rywalizacji i adrenaliny,
 • poznanie nowych miejsc.

Kawalerskie w Warszawie nie muszą więc być nudne. Zamiast klubu nocnego, warto wybrać ofertę QUAD Fun!

Już dziś zamów usługę

Każdy, kto chce, aby jego najlepszy przyjaciel miał niezapomnianą imprezę, powinien zacząć organizować ją znacznie wcześniej. Warto sprawdzić dokładne propozycje firmy QUAD fun w Warszawie i zarezerwować termin z wyprzedzeniem.

Dodaj komentarz