Święta Bożego Narodzenia to czas obdarowywania bliskich prezentami. Staramy się, by podarunki były przemyślane i wyjątkowe. W tym roku, mimo trochę innych niż zawsze okoliczności, mierzymy się z wyborem.

Trafiony prezent dla mężczyzny – chyba każda kobieta ma z tym problem. Jeżeli nie ma on konkretnego hobby czy jasno sprecyzowanych potrzeb, kupno mu świątecznego podarunku, może zająć sporo czasu. Na pewno musimy kierować się dwoma wskazówkami: praktyczność i dobra jakość. Mężczyźni lubią otrzymywać przedmioty, które przydają się w życiu codziennym, a nie tylko zajmują miejsce na domowych półkach. Co zatem wybrać?

Szwajcarski scyzoryk Victorinox

Model Huntsman Year of the Ox 2021

Najnowszy scyzoryk z limitowanej to imponujący nóż dla osób urodzonych w chińskim Roku Wołu. Poradzi sobie równie dobrze z przycinaniem nici, jak i piłowaniem drewna. Dzięki swojej nieodłącznej sile i wytrzymałości oraz wspaniałemu wyglądowi Huntsman Year of the Ox 2021 jest idealnym prezentem lub modelem kolekcjonerskim.

Narzędzia: ostrze duże, ostrze małe, otwieracz do puszek, śrubokręt 3 mm, otwieracz do kapsli, śrubokręt 6 mm, przyrząd do zdejmowania izolacji, rozwiertak, szpikulec i szydło, nożyczki, korkociąg, piła do drewna, hak wielofunkcyjny, wykałaczka, pęseta,  kółko do kluczy, miniśrubokręt.

Cena: 390 zł

www.victorinox.com

Model Spartan Onyx Black

Dzięki specjalnemu procesowi powlekania Polispectral, monochromatyczne wykończenie w kolorze czarnym nie tylko daje wrażenie ponadczasowej elegancji, ale także jest niezwykle wytrzymałe. Ten elegancki scyzoryk łączy wyjątkowe funkcje, które pomogą poradzi sobie z każdym zadaniem zarówno podczas majsterkowania, jak i na pikniku.

Narzędzia: wykałaczka, pęseta, ostrze duże, ostrze małe, otwieracz do puszek, śrubokręt 3 mm, otwieracz do kapsli, śrubokręt 6 mm, przyrząd do zdejmowania izolacji, rozwiertak, szpikulec i szydło, korkociąg, kółko do kluczy.

Cena: 420 zł

www.victorinox.com

Model Climber Wood For You, Edycja Specjalna na rok 2020

​​​​​​​​​​​​​​​Na okładzinie z drewna orzechowego wykorzystano klasyczny motyw zimy – pokryty śniegiem krajobraz pod rozgwieżdżonym niebem. Zapakowany w gustowne pudełko o głębokim, antracytowym kolorze. Dzięki temu doskonale nadaje się na prezent. Scyzoryk posiada 13 niezbędnych funkcji ułatwiających mocowanie, naprawianie, otwieranie, budowanie i ewentualną pomoc w sytuacjach awaryjnych – niezależnie od pory roku.

Narzędzia: ostrze duże, ostrze małe, otwieracz do puszek, śrubokręt 3 mm, otwieracz do kapsli, śrubokręt 6 mm, przyrząd do zdejmowania izolacji, rozwiertak, szpikulec i szydło, nożyczki, korkociąg, hak wielofunkcyjny, kółko do kluczy, miniśrubokręt.

Cena: 330 zł

www.victorinox.com

Plecak VX Sport EVO Daypack

Ten plecak zapewni bezpieczeństwo sprzętu elektronicznego i maksymalny komfort. Wykonano go z solidnego poliestru. Kanaliki cyrkulacji powietrza zapewniają przyjemny chłód, a wyściełany panel tylny i wyściełane pasy podnoszą komfort podróżowania. Model oferuje wielofunkcyjne opcje przechowywania i wysoką użyteczność.

Wysokość: 49 cm

Waga netto: 1 kg

Cena: 440zł

www.victorinox.com

Zegarek FieldForce Classic Chrono do Victorinox

Zegarek stanowi kwintesencję męskości i luksusu. Wyrafinowane kolory, zaokrąglone i wyraźne indeksy przyciągają wzrok, a duże wskazówki gwarantują doskonałą widoczność. Wyposażony w subtelny skórzany pasek z klamrą przy wykończeniu. Teb szwajcarski model, posiada funkcję chronografu i skalę tachometryczną oraz cyfry pokryte materiałem SuperLuminova®, gwarantującym doskonałą widoczność. Niezawodność potwierdzona w 100 testach homologacyjnych
i międzynarodowa 5-letnia gwarancja 5-Year Warranty+.

Wymiary:

Wysokość: 11,9 mm

Waga netto: 95,4 g

Cena: 2 050 zł

www.victorinox.com

Dodaj komentarz