Zegarek stanowi dzisiaj bardzo ważny element stylizacji, który świadczy o stylu życia, statusie i prestiżu. Obecne standardy zakładają, że nie wypada mieć jednego zegarka w szufladzie, bowiem co innego powinniśmy nosić do pracy, na randkę czy podczas uprawiania sportów ekstremalnych. Po jakie zegarki sięgamy najczęściej i jak to o nas świadczy? Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się, który model zegarków będzie pasował do Ciebie.  

Zegarek jest wyznacznikiem naszego stylu życia

To, że dobieramy zegarek do konkretnej okazji świadczy o tym, jak ważnym elementem stylizacji on jest. Poza tym zainteresowanie zegarkami z serii inspirowanej dyscypliną sportu, na przykład nurkowaniem, lotnictwem czy sportem motorowym oznacza, że zegarek jest jedną z naszych najważniejszych wizytówek. Dziś często wystarczy jedno spojrzenie na rękę rozmówcy i możemy wyczuć z kim mamy do czynienia lub czym dana osoba się interesuje. Zwykle widząc u kogoś drogi ekskluzywny zegarek postrzegamy kogoś jako profesjonalistę dbającego oszczególy i precyzję. Zaś model sportowy na ręce powie nam coś więcej o charakterze i upodobaniach danej postaci.

Po jakie zegarki sięgamy najczęściej?

Zainteresowanie zegarkami na rękę od wielu lat nieustannie rośnie, a dość dużą popularnością cieszą się zarówno eleganckie modele o wyjątkowym designie jak i te sportowe z dużą tarczą.

Każdy powinien mieć chociaż jeden zegarek sportowy

Sportowe modele zegarków osiągnęły szczyt popularności, a szeroki wybór, nowoczesne zdobienia i najróżniejsze funkcje sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie w tej kategorii. Na rynku znajdziesz zarówno modele na pasku jak i na bransolecie, co ma wpływ na charakter zegarka.

Olśniewaj elegancją nosząc ekskluzywne zegarki Breitling

Użytkownicy zegarków doceniają również eleganckie modele charakteryzujące się niesamowita klasa i elegancją. Zegarki Breitling wykonane z metali szlachetnych i opracowane z iście szwajcarską precyzją zaskarbiły sobie serca wielu kobiet i mężczyzn. Co roku, w Polsce odnotowuje się zwiększoną sprzedaż prestiżowych i drogich marek, co wynika ze wzrostu świadomości użytkowników na temat funkcji i wartości ekskluzywnych zegarków.

Jak wybrać odpowiedni model dla siebie?

Jak już wiemy, zegarek dużo mówi o charakterze, zainteresowaniach i zwyczajach danej osoby, dlatego poszukując modelu dla siebie zwróć uwagę na charakter zegarka. Powinien on podkreślać Twoją osobowość, a model dobrany trochę na siłę będzie sprawiał sztuczny efekt. W kwestii zegarka jest jak ze strojem, noś to w czym czujesz się sobą. Przy wybieraniu modelu dla siebie warto zwrócić uwagę dodatki, takie jak rodzaj paska. Początkowo może wydawać się to mało istotne, ale podczas użytkowania z czasem zrozumiesz, jak wielkie znaczenie ma odpowiednie zapięcie. Wiele firm oferuje możliwość kupienia zestawu zegarka na bransolecie z dodatkowym paskiem, który możesz swobodnie wymieniać, dlatego warto dokładnie porównać oferty.

Dodaj komentarz