Marka Remington wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mężczyzn dzięki DuraBlade – trymerowi, który jest niezastąpiony podczas przycinania, golenia oraz stylizacji zarostu o dowolnej długości, a jego wielką zaletą jest brak konieczności wymiany ostrzy.

Urządzenie zostało wyposażone w cztery różne grzebienie do zarostu

Zapewniają one elastyczność przycinania włosów na dowolną długość w sposób równomierny i wygodny, co z pewnością docenią wielbiciele idealnej krótkiej brody oraz wystylizowanego zarostu.

Trymer DuraBlade został zaprojektowany tak, aby używając tylko ostrza zapewnić optymalny efekt golenia dzięki usuwaniu włosów o dowolnej długości i w dowolnym kierunku, a to za sprawą technologii TST umożliwiającej  łatwe golenie z włosem lub pod włos.

Dużą zaletą urządzenia jest jego wielofunkcyjność, ponieważ w jednym prostym kroku pozwala przejść od pełnej brody do ogolonego wyglądu, co znacznie oszczędza czas, ponieważ można jej używać bezpośrednio na długiej brodzie. Dodatkowo może być używane na mokro jak i na sucho z wybranym kosmetykiem do golenia.

Wytrzymałość, szybkość i precyzyjność działania raz wszechstronność i ergonomiczny kształt DuraBlade  zapewne spotkają się z dużym uznaniem każdego mężczyzny.

Dodaj komentarz