Co roku zastanawiamy się co kupić naszej ukochanej kobiecie na urodziny, bądź nawet co kupić by ten dzień był dla Was wyjątkowy. Większość mężczyzn sili na tandetne prezenty, które w ogóle nie będą dla kobiety praktyczne i wychodzi ich brak umiejętności słuchania kobiet.

Kwiaty, jako oznaka „kreatywności”

O ile większość kobiet uwielbia kwiaty, bo są oznaką miłości, delikatności, jak i po prostu piękna, tak też zmieniły się czasy i nie ma już PRL-u, w którym nie było sklepów z kreatywnymi prezentami, a że ludzie nie mieli tyle pieniędzy co teraz, to kobiety doceniały taki gest. Daj z siebie coś więcej, jednocześnie pokazując kobiecie, że Ci na niej zależy i jest w Tobie pierwiastek szaleństwa.

Kwiaty możesz podarować kobiecie przez praktycznie każdy dzień roku, natomiast odpuść je sobie przy okazji ważnej daty. Na taki gest może się zebrać mężczyzna nieznający własnej kobiety, oraz typowy nudziarz. Gwarantujemy Ci, że jeżeli postarasz się o zorganizowanie czegoś innego niż kwiaty, to Twoja kobieta będzie cała w skowronkach.

Powtarzamy jeszcze raz, kobiety kochają kwiaty, ale niekoniecznie jako prezent z okazji ważnego dnia.

„Kupię jej ubranie, pewnie jej się spodoba”

Zdecydowanie odradzamy. Kupując ubrania narażasz się na śmieszność oraz to, że będziesz musiał je po prostu zwrócić do sklepu – szansa na to, że trafisz z ubiorem jest niewielka. Nie dość, że wydasz pieniądze, to jeszcze będziesz musiał oddać prezent, który nie pasuje do jej ciała, bądź się jej po prostu nie podoba. Kobiety mają specyficzny gust i kierują się innymi powodami, dla których kupują ubrania i jest ich zdecydowanie więcej, niż w przypadku mężczyzn.

Jasne, możesz zabrać kobietę do sklepu, ale jeżeli zaprowadzisz kobietę do sklepu w dzień jej urodzin, to ograniczysz swoją kreatywność do minimum i ograniczysz się do tego, że będziesz zmuszony do zapłacenia za jej zachcianki, których może być więcej niż jedna i zamiast radości z kupienia jej prezentu, stanie się to przekleństwem gdy zobaczysz ile będziesz musiał za te ubrania zapłacić. Kobieta może będzie zadowolona, ale Ty już raczej nie.

„Kupię bilety do kina, będzie fajnie”

Rzecz w tym, że niekoniecznie. Jeżeli chcesz zabrać swoją kobietę do kina, to analogicznie jak w przypadku kwiatów czy ubrania nie wprowadzisz jej w ekstazę. Gdzie Twoja kreatywność? Zabierz ją na bilard, zorganizuj jej imprezę z udziałem najbliższych, ale nie zabieraj jej do kina. Na takie wyjścia macie każdy dzień tygodnia. Oczywiście, kobieta Ci nie powie, że to beznadziejny pomysł, być może go doceni, ale na pewno żadna kobieta nie będzie zachwycona w pełni z takiej rozrywki.

Jako facet nie zakładasz jednej możliwości – film, który wybierzesz może się jej po prostu nie podobać. Ona chce pamiętać swoje urodziny, czy inną ważną datę jako wydarzenie, w którym zrobiłeś dla niej coś szalonego, coś interesującego co wymagało od Ciebie przełamania Twoich barier, jak i nie lada główkowania. Oglądanie filmu w kinie ma to do siebie, że nie będzie dochodziło między wami do interakcji, bo głównym motywem jest OGLĄDANIE TEGO CO NA EKRANIE. Pamiętajcie też, że nie jesteście sami.

Mamy dla was dobrą radę – dbajcie o swoje kobiety, słuchajcie ich i troszczcie się o nie, a gwarantujemy, że wartościowa kobieta wasze starania odwzajemni. Tylko nieliczny procent mężczyzn stara się rozumieć kobiety i zrób wszystko, żeby do niego dołączyć.

Dodaj komentarz