Odpowiednie ubranie się to klucz do zwiększenia swojej atrakcyjności, a w przypadku pierwszej randki na poprawę pierwszego wrażenie. Nie bez powodu używa się powiedzenia „jak Cię widzą, tak Cię piszą”. Mężczyźni bardzo często nie doceniają tego aspektu spotykając się ze świeżo poznaną kobietą.

zakładając, że nie jest to tak istotna sprawa i wierzą w nadmierną moc umiejętności oratorskich. A niestety, kobiety bardzo często zwracają uwagę na ubiór, jak i na buty. Dzięki temu artykułowi pomożemy Ci dobrać parę ubrań na 1 randkę.

Nie bój się ubrać klasycznie!

Nie mamy co prawda na myśli ubranie się jak na 1 komunię czy bierzmowanie, ale warto skorzystać z ubrania koszuli. Dzisiejsze koszule są produkowane również w wersji slim podkreślającą naszą sylwetkę, o którą również powinniśmy dbać. Do tego powinniśmy również zadbać o slimowane spodnie. Nie chcemy mówić wam czy muszą być sztruksowe czy z innego materiału. Oczywistym jest, że powinieneś omijać dres oraz nieświeżych ubrań, ale warto zadbać o dobre i wygodne spodnie. Nie zapomnij tez o marynarce, chociaż ciężej o nią w okresie zimowym, gdyż nam po prostu przeszkadza, więc możemy się ograniczyć tylko do wyboru koszuli. Zimą warto również zadbać o gustowny płaszcz, który może być nawet na galowe wyjścia i będzie tylko wzmacniać naszą elegancję.

Wracając do koszul, jeżeli nie masz takich w swojej szafie, to pójdź do galerii i czasach wszechobecnych sieciówek znajdziesz koszule do 50 zł, a okresach promocyjnych nawet do 20-30 zł, natomiast głównie okresy te występują latem.

Gdy mamy okres letni, warto ubrać marynarkę na koszulę, wygodne spodnie i ruszyć na spotkanie z być może naszą ukochaną.

Nie wspomnieliśmy o butach… no właśnie. Przede wszystkim zadbaj o to, by było czyste. Nie wstydź się założenia lakierków, gdyż to najlepszy możliwy rodzaj obuwia na pierwszą randkę. Pokazujesz tym samym szacunek do kobiety i też chcesz jej zaprezentować się w najlepszej wersji samego siebie. Ale ubiór to nie wszystko, liczy się też to, co mówisz i jak mówisz, ale ten artykuł nie będzie o tym traktować. Przejdźmy teraz do innej cechy męskiego wyglądu…

Zadbaj o twarz!

Powiedzieliśmy już sobie o ubiorze słów kilka i teraz przejdziemy do tematu twarzy. Przede wszystkim dbaj o włosy, staraj się utrzymywać je w najlepszym porządku. Aby mieć modną fryzurę wcale nie musimy chodzić do drogich fryzjerów, wystarczy zwykła wizyta u lokalnego fryzjera. Analogicznie jest ze środkami do układania włosów. W drogeriach możemy znaleźć naprawdę dobre kosmetyki, które wymodelują nasze włosy w odpowiedni sposób i ich cena nie przekroczy czasem nawet 10 zł, więc to nie jest tak, że dbanie o włosy wymaga środków. Na pierwszą randkę zadbaj o dobrze wystylizowaną fryzurę; jeżeli nie masz pomysłu, zapytaj fryzjerki przy obcinaniu czy ma jakiś pomysł na Twoje włosy – z pewnością dobierze Ci odpowiednie uczesanie do konturów twarzy

Pamiętaj jeszcze o brodzie. Postaraj się, by była odpowiednio przycięta. W dobie mnogości barberów nie jest wielką sztuką umówić sobie wizytę i zapłacić 60-70 zł za wizytę raz w miesiącu. Jasne, jeżeli masz znajomego barbera, to możesz go poprosić o pomoc, a wielką umiejętnością będzie samodzielne przycinanie brody, które dzięki maszynkom również możesz wykonać w domowych warunkach. To bardzo ważny aspekt, który będzie uzupełniać Twoją twarz.

Nie musimy Ci przypominać o takich podstawach jak kąpiel czy psiknięcie perfumem, to absolutne must have każdej randki. Komfort w postaci czystości naszego ciała oraz ubrań jest bardzo istotny, kobiety mają dobry węch i na pewno wyłapią nieświeżość.

Pamiętaj, że ubiór to tylko niecała połowa sukcesu; bardziej liczy się to, co będziesz mówić na randce, jak będziesz umiał się sprzedać i przede wszystkim utrzymać kontakt wzrokowy i słuchać kobiety!

Dodaj komentarz