Galeria Klif w Gdyni zaprasza na kolejne spotkanie w ramach cyklu Moda Live Online. Stylistka Katarzyna Kobiela zaprezentuje modę męską z najnowszej kolekcji Emanuel Berg. Pokaz odbędzie się w środę 11 marca o godzinie 18:00.

Podczas najbliższego live klientki i klienci Galerii Klif zobaczą męskie stylizacje brandu Emanuel Berg. Gościem specjalnym Katarzyny Kobieli będzie będzie Jarosław Szychułda – twórca i założyciel marki. Marka Emanuel Berg to synonim ekskluzywnych koszul i bluzek szytych z najlepszej jakości włoskich tkanin.

W gdyńskim Klifie salon Emanuel Berg znajduje się na parterze. Znajduje się w nim osobna przestrzeń dla pań i panów. Dostępna jest strefa dla klienta szyjącego na miarę MTM Lounge z osobną przymierzalnią. Przy wejściu do salonu znajduje się punkt krawiecki, gdzie krawcowa wykonuje przeróbki.

Moda Live Online to cykl spotkań z markami Klifu, które odbywają się w salonach najemców. Jest jedną z części działań online2offline galerii. Cykl jest formą wsparcia najemców poprzez promocję ich asortymentu.

Spotkanie zrealizowane będzie za pośrednictwem social mediów – klienci będą mogli obejrzeć pokaz w czasie rzeczywistym, a następnie wrócić do niego w dogodnym terminie. Przedstawione zestawy będzie można zarezerwować telefonicznie podczas liva oraz kupić w salonie Emanuel Berg.

Galeria Klif

Galeria Klif w Gdyni od 1996 roku jest źródłem inspiracji dla osób, które w modzie szukają czegoś więcej, niż tylko ubrań. Wychodząc z założenia, że moda stanowi odzwierciedlenie naszego charakteru i stylu życia, Klif oferuje swoim klientom ponad 130 sklepów, strefę gastronomiczną, ulubione kawiarnie i restaurację oraz centrum fitness i liczne usługi, ułatwiające życie.

W Galerii Klif dostępne są wyjątkowe marki, często jedyne w Trójmieście. Ekskluzywne butiki i marki znanych projektantów, m.in. Bizuu, Charme, COS, Emanuel Berg, La Mania, Lidia Kalita, Robert Kupisz, Liu Jo, Marciano Guess, Patrizia Pepe, Petit Bateau, Pinko, Tommy Hilfiger czy Superdry wraz z popularnymi markami sieciowymi tworzą szeroką ofertę, która zaspokoi szerokie gusta klientów. Do dyspozycji gości jest strefa food court, a także punkty usługowe, drogerie i perfumerie, m.in. Douglas, Rossmann, Sephora i SUPER-PHARM oraz laboratorium perfumeryjne Mo61. Szeroko rozwinięty jest również sektor wnętrzarski. Klienci mają do dyspozycji sklepy takie jak Home &You, Spensen, salon Premium Home, Tempur, Miloo Home i dwupiętrowy salon Witek Home.

Galeria Klif nieustannie dostosowuje swoją ofertę do wymagań Klientów oraz wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Profesjonalne Pakiety Konsultacji w zakresie mody i urody oraz Karta Podarunkowa Klif to udogodnienia, dzięki którym Klienci gdyńskiego Klifu mogą skupić się i w pełni zrelaksować podczas wizyty w przyjaznym wnętrzu i spokojnej atmosferze.

 

Dodaj komentarz